Зараз дивляться товари

     Уважаемые покупатели! В настоящий момент заказы на товары для творчества не принимаются.

     

Допоміжні та клейові матеріали для скрапбукінгу .

    При виготовленні скрап-альбомів та листівок крім основних матеріалів (папір, стрічки, гудзики) , також необхідні допоміжні , які використовуються в процесі створення роботи, але не помітні в кінцевому результаті. Наприклад, основна маса декоративних елементів закріплюється за допомогою клею і клеєвих матеріалів .
  У даному розділі представлені різні види допоміжних товарів для скрапбукінгу що використовуються для фіксації паперових, пластикових, дерев'яних, металевих, тканинних і інших прикрас. Додаткові матеріали та приладдя значно прискорять і спростять вашу роботу по створенню скрапбуков , дозволять привнести бажаний ефект. Клейові подушечки і двостороння клейка стрічка дозволять надати роботі більше об єму . А гарячий клеєвий пістолет з силіконовим клеєм надійно зафіксує навіть важкі деталі , до того ж він може застосовуватися для багатьох видів рукоділля.
    Якщо в скрапбукінгу ви новачок , то можете придбати кілька видів клейових матеріалів для скрапбукінгу , які будуть найкраще відповідати вашим запитам.
    Подивитися весь асортимент товарів для скрапбукінгу ви можете тут.
    Підбирайте потрібні товари і робіть замовлення!

Результат 1. 2 з 2

Клеєві товари

zd-5a

Пістолет клейовий електричний ZD-5 PRVSM-8

Мощность 20Вт.

ціна: 135,00 грн
kley

Клей силіконовий для термоклеєвого пістолету 30 см PRVSM-2

Диаметр - 6 мм, длина - 30 см

ціна: 5,00 грн