Уважаемые покупатели! В настоящий момент заказы на товары для творчества не принимаются.

     

Інстументи для скрапбукінгу .

    Для скрапбукінгу, як і для будь-якого виду творчості, використовуються спеціальні інструменти . Фігурні ножиці, кримпери для тиснення паперу, валики та інші інструменти для скрапбукінгу, які допоможуть спростити процес створення роботи і реалізувати ваші задуми, ви можете підібрати і купити в даному розділі.
    Ножиці для скрапбукінгу c фігурними лезами дозволяють вирізати хвилясті, зигзагоподібні та інші вигадливі візерунки. Ви зможете акуратно декорувати края листівок, фотографій, вирізати рамки, створювати стрічки з орнаментом або інші фігури на свій розсуд.
    Кримпери для скрапбукінгу (машинки для тиснення ) дозволять нанести на папір об'ємний малюнок текстури, який зможе послужити відмінним фоном і ненав'язливо підкреслити тему композиції. Тиснений папір ручної роботи створить атмосферу тепла і затишку, зі смаком доповнить сюжет листівки або фотокниги .
    Використовуючи інструменти для скрапбукінгу, ви зможете швидко, якісно і стильно оформити скрап- сторінку .
    Такі інструменти як фігурні дироколи та штампи ви можете вибрати у відповідних розділах, клейові матеріали та фурнітура представлена в розділі допоміжні товари.

Результат 1. 2 з 2

Інструменти

kley

Клей силіконовий для термоклеєвого пістолету 30 см PRVSM-2

Диаметр - 6 мм, длина - 30 см

ціна: 5,00 грн