Уважаемые покупатели! В настоящий момент заказы на товары для творчества не принимаются.

     

Скрапбукінг  (scrapbooking) - інтернет-магазин. Товари для скрапбукінгу і кардмейкінгу.

    Ви знаходитесь у розділі матеріалів, товарів для скрапбукінгу та листівок інтернет-магазину Євроторг. Скрапбукінг - це вид рукодільного мистецтва, який являє собою декорування альбомів, фотографій або листівок (кардмейкінг) різними елементами: вирізками з паперу, стрічками, квітами, нитками, гудзиками - створення об'ємних барвистих колажів .
    У нашому скрапбукінг магазині в Україні ви знайдете все необхідне для виготовлення скрап альбомів (сторінок) і скрап листівок своїми руками. Пориньте у казковий світ скрапбукінгу: широкий вибір кольорів усіляких форм і розмірів з різних матеріалів, кольоровий двосторонній дизайнерський папір, калька, фігурні дироколи, заготовки для альбомів, листівок, готові набори для скраббукінгу і безліч інших приємних дрібниць для створення неповторних унікальних композицій.
    Детальну інформацію про те як купити товари для скраббукінгу в нашому інтернет магазині скрапбукінгу ви можете прочитати в розділі " Як купити".
    Також ми постараємося підбирати для Вас і розміщувати на нашому сайті та на сторінках в соцмережах ідеї, майстер класи (уроки) зі скрапбукінгу, які допоможуть у вашій творчості .