Уважаемые покупатели! В настоящий момент заказы на товары для творчества не принимаются.

     

Все для квілінгу. Товари і матеріали для квілінгу.

     Шановні покупці! У цьому розділі нашого інтернет-магазину Товарів для творчості ви можете купити інструменти, папір для квілінгу, набори для квілінгу. Також у нас є великий розділ всілякого декору, який використовується як в квілінгу, так і в інших напрямках (скрапбукінг, кардмейкінг і т.п.).
     Цей красивий вид рукоділля з паперу, який ще називають "бумагокручение", не вимагає великої кількості інструментів і матеріалів. Для створення композицій вам знадобляться:
1. Папір для квілінгу - це паперові смужки (стрічки) різної ширини і квітів. Набір для квілінгу складається з паперу одного кольору або асорті.
2. Інструменти для квілінгу - пристосування для закрутки стрічок (це основний інструмент для квілінгу), пінцети, ножиці, лінійки - трафарети і шаблони, рамки.
3. Допоміжні матеріали - клей, картон (ми рекомендуємо основи для листівок) , пензлики і т.п.
4. Всілякі додаткові декоративні елементи - стрічки , бісер та ін
     Купити все для квілінгу можна знаходячись в будь-якому місті України. Доставка здійснюється перевізником «Нова пошта». Більш докладно дивіться в розділі «Оплата і доставка».
     Також ми підбираємо для Вас і розміщуємо у нас на сайті і в соцмережах майстер класи, схеми та багато іншого по техніці квіллінг, які допоможуть Вам у творчості . Бажаємо натхнення!