+38 (093)621-83-23,  (066)125-78-57,  (097)704-55-63

Наречений та наречена
 Оформлення весілля
 Розваги для весілля
 Весільні аксесуари
 Весільна подорож
 Та багато іншого...
Скачуйте та рахуйте

Мальчишник. Сценарії проведення парубочого вечора.

      Нагулявся, хлопчина? А життя холостяцьке ось-ось і пройде! Залишилося зовсім небагато і ці славні миті ні в якому разі не можна витратити на дурниці. Відірвися по повній - іншого такого шансу, за рідкісним винятком, не передбачається. Безумовно, в шлюбі теж є свої хороші сторони, але поки вибирай час і розважайся так, «щоб ніч була не рости трава»!
     Слід таки до всього підходити з розумом - перед самим весіллям буянити не потрібно ... навіщо тобі це похмілля!? Найстрашніше і найсмішніше, що в такому випадку може статися - це якщо ти не дізнаєшся свою наречену. Набагато краще такий варіант: в один з вихідних запросити пару-двадцятку друзів і розважитися спокійно, хоча, мабуть, краще неспокійно. А неспокійно - це не завжди пішло! Можна, наприклад, зібрати 11 товаришів і почати з аматорського футбольного матчу. Але, це якщо ви любитель.
     У будь-якому випадку, організовувати парубочий перед весіллям потрібно особисто. Робити це повинен тільки ти! Зрештою - турботи ці приємні. Напевно ж ти не займався дизайном ваших весільних запрошень або оформленням залу? Це зробила наречена. А на парубочому хазяйські риси виявиш ти.

Сценарії проведення парубочого.
     Для початку потрібно вирішити, як і де все це буде відбуватися. Можеш скористатися готовими варіантами:

Перший. Похід в бар. Думаю зайве уточнювати, що мається на увазі стриптиз-бар. Головне уточнити заздалегідь, щоб потрапити на жіночий стриптиз. А то ризикуєш не тільки застати неприємне видовище: нагих мужиків сумнівною зовнішності, а й зустріти серед відвідувачів свою наречену. Або ти думав, що така ідея прийшла б у голову тільки мужику?

Другий. Мальчишник у будинку. Дешево і зі смаком. Єдиний мінус - на ранок можна не впізнати власне житло. Потрібно бути міцно впевненим у своїх друзях - нехай хоч прибрати допоможуть ...

Третій. Піти в сауну. Тут то і прийшов час виконати всі заповітні бажання! Це Парадіс, в якому красиві дівчата роблять приємний еротичний масаж, твоя ж завдання - отримувати задоволення. Між нами, якщо ти звичайно порядний чоловік, все все-одно закінчиться тим, що ви з друзями станете випивати пивце.

Четвертий. Запалювати на природі. Просто берете машини та ну відпочивати. Єдина незручність - як ти збираєшся повертатися додому? Взагалі можна і в тролейбусі, але це вже не те. Хоча і таксі ніхто не відміняв.

П'ятий. Це з розряду футбольного матчу, про який вже говорилося. Сюди ж слід віднести і риболовлю, і похід в гори, і простий більярд та інше- інше - інше. Що кому до смаку.
Найголовніше - твоя фантазія.
     Варіантів дуже багато, а допоможуть тобі все придумати твій свідок і друзі. Їм доведеться стежити за тобою. Не треба багато пити, не вистачало того, щоб ти отруївся перед весіллям.
     Запам'ятай, що кращий спосіб оберігання - стриманість. А вже якщо ти вирішив займатися всякими приємними, але сумнівними речами, то будь добрий, переконайтеся, що серед всієї твоєї чесної компанії не затесався якийсь завзятий друг нареченої або балакун, який може розповісти все майбутньої твоїй дружині.
     Отже, вже вирушай святкувати передвесільний парубочий або галасливою компанією, або невеликим дружнім колом .. Все буде незрівнянно! Залишилося тільки побажати удачі!

Читати 2020 разів