Оригінальні листівки хенд мейд. З чого почати?

     Будь-які ваші творчі ідеї з легкістю можна втілити в створення красивих і унікальних листівок, які ви з радістю і...
 
Всі статті


 

Оригінальні листівки хенд мейд. З чого почати?

     Будь-які ваші творчі ідеї з легкістю можна втілити в створення красивих і унікальних листівок, які ви з радістю і для себе, і для дарувальників - зможете піднести до будь-якого свята. А пам'ять про цю подію залишиться на довгі роки, завдяки вашим же золотим рукам і уяві.

 

 

 

 

 


     Ви сповнені творчої енергії, ідей та фантазії, але не знаєте, куди з користю їх застосувати? Відповідь проста - використовуйте свої ресурси уяви для створення листівок та дарунків ручної роботи. Адже свят так багато, дорогих людей і близьких - ще більше, так чому б не зробити кожен знаменний день дійсно святом, використовуючи свою ж фантазію і старанність. Ці милі доповнення до основного подарунка будуть завжди актуальні і приємні, а головне - зроблені самостійно, з душею і не вимагаючи величезних фінансових витрат. Адже що ж може бути приємнішим для людини, ніж усвідомлення, що піднесений подарунок - не куплений похапцем в найближчому магазині, а створений з любов'ю і теплом власними руками дарувальника.

     Для того щоб створити листівки hand made вам знадобляться в першу чергу:
- Папір (біла або кольорова) або картон,
- Ножиці,
- Всілякі прикраси на будь-який смак,
- Клей,
- Трохи фантазії і крапельку душі - і вуа-ля!
     Шедевр від чистого серця готовий! Хоча насправді використовувати для виготовлення листівок можна практично все, що попадеться вам під руку.
     Прикрашати свої вироби можна і малюнками, використовуючи кольорові олівці, фломастери або фарби. Існує безліч різних сайтів і магазинів, де пропонуються різноманітні ідеї для створення листівок ручної роботи в домашніх умовах, а також і самі матеріали для їх виготовлення. З такими помічниками ви точно справите не один шедевр для своїх друзів і близьких, або ж для себе коханих.

     Трохи більше старанності знадобиться для створення об'ємних листівок, але і радувати око вони будуть більше, не сумнівайтеся. Прикрашати подібні листівки можна так само на будь-який смак і уява - починаючи від метеликів і квіточок, і закінчуючи хатками, машинами, складними геометричними фігурами та іншими незвичайними виробами та орігамі, залежно від смаків винуватця торжества.

     Якщо ж у вас не вистачає часу сидіти самому над подарунком - не варто засмучуватися! За вас це, з не меншим старанням і ентузіазмом зроблять професійні майстри, і така листівка хенд мейд буде цінуватися нітрохи не менше. Вам залишиться тільки вибрати і придбати таку листівочку.

     Отже, будь то День народження, Новий рік, 8 березня або 23 лютого, тепер, безсумнівно пройде яскраво, барвисто і незабутньо - завдяки вашим же старанням і уяві. А головне - як у дітей, так і у дорослих залишиться довговічна пам'ять про вас і ваших золотих руках, створили гарні й оригінальні листівки.