Уважаемые покупатели! В настоящий момент заказы на товары для творчества не принимаются.

     

Оплата та доставка

Оплата
    Оплатити покупку товарів для творчості Ви можете одним із зручних для Вас способів :
1 . На картку - через касу або термінал в будь-якому відділенні «Приват Банку » у Вашому місті , через систему Приват24.
Адреси відділень «Приват Банку» у Вашому місті.
2 . Оплата рахунку за безготівковим розрахунком здійснюється через касу будь-якого банку або з розрахункового рахунку своєї фірми або організації. Одержувач СПД.

Важливо !
Мінімальна сума замовлення на товари для творчості складає 50 грн.
Відправлення товарів для творчості здійснюється з м.Чернігів тільки після 100 % оплати.  Відправлення товарів післяплатою не проводиться!
Реквізити для оплати замовлення віправляємо в смс-повідомленні або на вказану в замовленні електронну адресу.

Доставка
    Доставка товарів для творчості здійснюється компанією перевізником "Нова пошта " з м.Чернігів . Термін доставки у ваше місто зазвичай становить 1-2 дні.
Адреси відділень " Нова пошта".
    Для отримання товару на складі транспортної компанії потрібно мати при собі паспорт та номер товарної декларації (номер декларації ми відправляємо Вам на мобільний телефон в СМС повідомленні ) .
    Типи сервісу : « Склад- Склад» , « Склад- Двері ». Ми рекомендуємо сервіс « Склад- Склад» , т.я. це набагато дешевше і швидше.
    Вартість доставки оплачується за тарифами компанії перевізника , здійснюється за рахунок покупця. Мінімальна вартість доставки з 01.02.2016 складає 30 грн.

    Завдяки співпраці з компаніями перевізниками ми маємо можливість доставляти товари для творчості в Київ, Донецьк , Харків , Дніпропетровськ , Одесу та інші міста України .