+38(073)161-68-09, (050) 711-24-16

Магазин тимчасово не працює! 

 

 

 

Відеокурси. Каталог

Друзі!
Наш Каталог відео курсів унікальний. Він складається з відеоуроків, кожен з яких є вичерпною інструкцією в якомусь напрямку.
Більшість відеокурсів супроводжуються додаткови миматеріалами: бланками, схемами, інфографіками, скрінкастами і іншими корисни миматеріалами, тому курси допоможуть вам досягти усі заплановані цілі, які ви ставили перед собою недорого і швидко.

Тренери
Всі курси записані виключно практикуючими фахівцями і навчають механікам, які працюють зараз. Вони показують реально працюючі алгоритми, які дозволять вам досягти ваших цілей швидко і ефективно

Довіра і ціни
Ми працюємо з довіреними партнерами - міжнародною академією онлайн навчання AcademyOLP і Центром Діджитал трансформації Національної Спілки журналістів України. Це гарантує вам якісний продукт, прозору схему роботи і відмінні ціни на відеокурси.

Купити відеокурси
Після оплати курсу Ви автоматично отримуєте доступ до особистого кабінету навчальної платформи, де відкривається доступ до відеоуроків і матеріалам обраного курсу.
Важливо! Якщо оплата курсу проходила не через сервіси прийому платежів, то відкриття доступу до курсу відбувається через нашого менеджера.

Формати матеріалів
Усі відеокурси існують в онлайн форматі. Зараз йде підготовка до створення «версій у коробці» (на дисках та флеш-накопичувачах)

Проходження відеокурсу
Доступ відкритий 24/7, що дає можливість проходити навчанняу будь-який зручний для Вас час. Доступ відкривається довічно або на певний час. Ця інформація є в описі кожного курсу або пакетів навчання до нього.

Гарантоване повернення грошей і обмін відеокурсів
Ми повертаємо гроші або обмінюємо їх на інші відеокурси згідно з Договором оферти наших партнерів і чинному Законодавству

Безкоштовні відеокурси
У наших партнерів існує великий каталог відеокурсів, доступ до яких ви можете отримати абсолютно безкоштовно

Сертифікати
Деякі відеокурси передбачають видачу Сертифікатів про проходження відеокурсу. Ці умови вказуються додатково в кожному видеокурсі. Для отримання Сертифікату можливо проходження необхідних тестів.

Вдалих Вам покупок і відмінного навчання!

 

Категорії курсів: 


 

 
 

Інтернет-супермаркет Євроторг

Пн-Пт: с 9:00 до 18:00
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.