Оригінальні листівки хенд мейд. З чого почати?

     Будь-які ваші творчі ідеї з легкістю можна втілити в створення красивих і унікальних листівок, які ви з радістю і...
 
Всі статті


 

Тільки ОПТОВИЙ продаж!

Мінімальне замовлення 200грн!

 

     Шановні покупці! Замовлення на листівки ручної роботи не приймаються.

     

Доставка листівок ручної роботи.

     Шановні покупці! Завдяки співпраці з транспортними компаніями доставка листівок ручної роботи можлива практично в будь-яке місто України. Тому купити наші листівки ручної роботи можна як в Києві, Дніпропетровську, Харкові, Одесі, так і інших містах України.

     Відправка листівок ручної роботи торгової марки "FitoDecor" проводиться з м.Чернігів тільки при 100% оплаті.

     Доставка листівок ручної роботи можлива:

1. ПЕРЕВІЗНИКОМ «НОВА ПОШТА». Термін доставки у Ваше місто зазвичай становить 1-2 дні. Для отримання замовлення на складі компанії перевізника потрібно мати при собі паспорт і номер товарної декларації (номер декларації ми надсилаємо Вам на мобільний телефон в СМС повідомленні або на e-mail).
Типи сервісу: «Склад-Склад», «Склад-Двері». Ми рекомендуємо сервіс «Склад-Склад», тому що це набагато дешевше і швидше.
Вартість доставки компанії "Нова пошта" здійснюється за рахунок замовника і оплачується при отриманні посилки на відділенні "Нової пошти".
Розмір замовлення: Не залежно від суми замовлення і кількості листівок.

2. ПЕРЕВІЗНИКОМ «ІН-ТАЙМ». Термін доставки у Ваше місто зазвичай становить 1-2 дні. Для отримання замовлення на складі компанії перевізника потрібно мати при собі паспорт і номер товарної декларації (номер декларації ми надсилаємо Вам на мобільний телефон в СМС повідомленні або на e-mail).

Типи сервісу: «Склад-Склад», «Склад-Двері». Ми рекомендуємо сервіс «Склад-Склад», тому що це набагато дешевше і швидше.
Вартість доставки компанії "Ін-Тайм" здійснюється за рахунок замовника і оплачується при отриманні посилки на відділенні.
Розмір замовлення: При замовленні листівок на суму понад 400грн.

     Роблячи запити в інтернеті - листівки ручної роботи Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ та інші міста, Ви можете сміливо звертатися в наш інтернет-магазин листівок Євроторг. Практично немає жодного населеного пункту в Україні, куди б ми не змогли здійснити доставку листівок ручної роботи.