Оригінальні листівки хенд мейд. З чого почати?

     Будь-які ваші творчі ідеї з легкістю можна втілити в створення красивих і унікальних листівок, які ви з радістю і...
 
Всі статті


 

Оригінальні листівки хенд мейд. З чого почати?

     Будь-які ваші творчі ідеї з легкістю можна втілити в створення красивих і унікальних листівок, які ви з радістю і для себе, і для дарувальників - зможете піднести до будь-якого свята. А пам'ять про цю подію залишиться на довгі роки, завдяки вашим же золотим рукам і уяві.

 

 

 

 

 

Детальніше: Оригінальні листівки хенд мейд. З чого почати?

Листівки ручної роботи ТМ FitoDecor - види, розміри, форми

  Листівки ручної роботи   Якщо раніше «handmade» викликав асоціації з бабусиним светром, то зараз усе перевернулося з ніг на голову. Через велику кількість штучності, ненатуральності і можливо навіть урбанізації, сучасне суспільство починає більше цінувати речі, зроблені власними силами. Так, хендмейд заповнює майже всі галузі людського буття. Не останню роль, в цьому масовому діянні, займають і листівки зроблені руками, інакше кажучи - хендмейд листівки.

 

 

 

 

Детальніше: Листівки ручної роботи ТМ FitoDecor - види, розміри, форми

Оригінальність ручної роботи в милих листівках

     Сьогодні я Вам розповім про те, чим гарні hand made подарунки, як їх легко спорудити самому, де ж знайти натхнення, коли кружка какао і мультики не рятують. Сьогодні будемо розглядати листівки ручної роботи!


     У моєму далекому, але дуже веселому дитинстві ми з сестрою страх як любили свята! Тому, придумували їх кожен день і дарували мамі листівки. Їх ми малювали з особливим завзяттям та ентузіазмом, вже дуже справа це нам подобалося. Потім в хід стали йти не тільки олівці з фломастерами, але клей, блискітки, кольоровий папір ... Виходило здорово і весело. Та до цього дня виходить, власне. Хто сказав, що тільки через те, що Ви виросли, а в магазинах з'явилася маса різних оригінальних листівок, Ви не можете зробити їх своїми руками? Ось, наприклад, у Великобританії це вважається хорошим тоном дарувати всім своїм друзям листівки, і, прошу зауважити, не тільки на свята. Так що ж нам заважає спорудити красиві  Поздравлялки своїми руками?

Детальніше: Оригінальність ручної роботи в милих листівках