Шановні клієнти!

У зв'язку з реорганізацією
замовлення на товари для весілля
не приймаються!

 

Наречений та наречена
 Оформлення весілля
 Розваги для весілля
 Весільні аксесуари
 Весільна подорож
 Та багато іншого...
Скачуйте та рахуйте

Феєрверки на весілля. Салюти, холодні феєрверки

Феєрверки
- На торти
- Холодні феєрверки
- Салюти
-Феєрверки весільні.
Фейерверки    Весілля - свято, яке хотілося б відгуляти раз. І щоб він запам'ятався і залишив вагон позитивних емоцій, варто ретельно все продумати. Від вибору букета і до дріб'язкових деталей урочистості. Дівчата мріють, щоб їх весілля була особливим. Сто разів вони перебирали в голові масу деталей, кожен раз боячись помилитися. І коли, нарешті, визначилися, прийшов час вибрати весільний феєрверк. "Море" спецефектів: написи, фонтани, фігури, вулкани, вогненні колеса, музичний салют ... Що краще? А якщо це вдень: метафан, фогі, денний димний феєрверк ... Голова йде обертом. Весільні феєрверки мають величезний асортимент, на чому зупинитися? А може зовсім відмовитися від весільного салюту?
    Висота пострілу - 25-170 метрів, розривною ефект - 8-80 метрів. І протягом 15-90 секунд триває неперевершене святкове дійство, яке можна не один раз за вечір повторити.
Установки можуть бути наземними - нерухомими, або так звані салютні установки, або римські свічки, "фонтани" або "вулкани". Вони «вивергаються» за рахунок високої швидкості іскристих газів. З них можна створити одноколірну або різнокольорову світлову доріжку, збудувавши вертикально в один або кілька рядів, а можна - віялом, якщо розташувати їх під кутом.
    На висоті не менше 4-6 метрів над землею можна встановити "водоспад" (іскри в цьому випадку падають за рахунок сили тяжіння). Це дуже красиво і видовищно, і запам'ятається надовго, ще й повторити виникне бажання.
Різні "фігури" - це вже рухливі фейєрверки. Тут потрібні спеціальні складні конструкції, основа якої закріплюється. У русі вони створюють ефектні видовища - "сонце", "парасольку". Виглядає такий феєрверк яскраво (як не дивно)))), урочисто і весело.
    Крім небесних видовищ, ви можете прикрасити своє свято і вогнями і в приміщенні. А саме феєрверками для тортів. Вартість феєрверків на торти становить від 25 грн. за 4 штуки, а замовити їх можна як по мережі, так і купити в магазинах столиці, і України.
    Плануєте перший танець на весілля, або ж урочисте представлення і не знаєте чим прикрасити свій номер? - Відповідь є - замовити холодні феєрверки. Вони абсолютно безпечні у використанні. Їх можна запускати в приміщенні, вони не обпалюють і не псують одяг. Вони бувають різної висоти та тривалості виверження.


Читати 3216 разів