Шановні клієнти!

У зв'язку з реорганізацією
замовлення на товари для весілля
не приймаються!

 

Наречений та наречена
 Оформлення весілля
 Розваги для весілля
 Весільні аксесуари
 Весільна подорож
 Та багато іншого...
Скачуйте та рахуйте

Зараз дивляться

Перший танець молодих

      Перший танець молодих - це давня традиція, а також найромантичніший момент торжества. Нехай трохи незграбний. Трохи незграбний - тим краще він запам'ятається вам. Звичайно, вибір за Вами, танцювати або не танцювати, адже, може, Ваш наречений боїться виступати на публіці. Але, умовивши його, Ви обидва отримаєте купу задоволення і пам'ятних моментів і від репетицій, і від самого так званого «першого танцю нареченого і нареченої».

 

 

 

 

    Отже, з чого краще почати?
По-перше, продумайте з нареченим, який танець ви хочете виконати на весіллі? Традиційний романтичний вальс, веселий джайв або, може, запальний рок-н-рол? Останні два танці краще вибирати, якщо у вас тематичне весілля. Якщо ні, спробуйте вальс. Ще цікавіше буде гостям, та й вам, якщо ви сумістите в одному танці декілька стилів. Для цього, звичайно ж, необхідно буде підібрати і різні пісні.
Другий, дуже важливий етап - вибір композиції, під яку ви будете танцювати. Спробуйте прокрутити в голові найбільш щасливі моменти ваших відносин. Може, ви згадаєте, під яку пісню познайомилися, під яку цілувалися, яку безголосі кричали на вулиці, під яку разом гуляли на дискотеці. Можливо, ви обидва без розуму від якоїсь пісні. Ось її і варто вибрати. Бажано, звичайно, щоб це була не Anarchy in the UK, навіть якщо ви обоє любите панк, а то гості будуть в шоці. Хоча .. головне, щоб вам двом добре було!
Далі - репетиції. Ви можете постаратися самі поставити танець молодят, навіть, якщо ви не хореографи. Цей варіант гарний тим, що ви насмієтесь вдосталь під час репетицій, і крім того, танець вийде саме таким, яким ви його хочете побачити, і ніхто не буде нав'язувати вам ті чи інші па.
     Якщо ж ви вирішили скористатися послугами професіонала, в цьому є свої плюси: ви знаєте напевно, що він сподобається гостям, а не тільки вам. Цей варіант також хороший, якщо ви хочете підготувати перший танець молодих в декількох стилях під різні пісні.
     Загалом, дерзайте! Використовуйте всю вашу фантазію і натхнення для вибору потрібних па. І нехай ваша майбутнє спільне життя буде наповнене такими ж яскравими і щасливими моментами, як ваш перший танець.


Читати 4528 разів