Шановні клієнти!

У зв'язку з реорганізацією
замовлення на товари для весілля
не приймаються!

 

Наречений та наречена
 Оформлення весілля
 Розваги для весілля
 Весільні аксесуари
 Весільна подорож
 Та багато іншого...
Скачуйте та рахуйте

Девичник

    
     Девичник - це обряд, в день перед весіллям, або дні перед весіллям. Час, коли до нареченої приходили її подруги і допомагали їй з приготуванням подарунків для нареченого і його рідних. Подружки нареченої і сама наречена співали пісні. До них могли приходити наречений і його приятелі і тоді, вони влаштовували вечори з стравою і іграми. Наречена ж, цей час перед весіллям, проводила в плачі, сльозах, що означало її усвідомленість перед нелегкою долею дружини і прощанням з молодим дівочим життям.
     В старовину, під час дівич-вечора, дівчата сідали в коло зі свічками і співали пісні, голосіння, що виражали розставання з незаміжньою життям і дівочою легкістю. Але, навіть після закінчення багатьох років, пісні про розставання зі свободою, співаються і зараз. Але це вже не обов'язковий атрибут будь-якого дівич-вечора, а вже скоріше як погляд у старовину і бажання внести щось нове в стандартні дівочі вечори сучасного типу. Адже, як саме і де саме провести вечір перед весіллям, залежить від переваги нареченої. На щастя для нас. Та й заміжжя, саме по собі, вже не несе для дівчат настільки сумний характер, що раніше асоціювався з обмеженою свободою, тяжкою працею по господарству і т.д. Але, все ж є одне правило, які сучасні наречені дотримуються «на ура» - це відсутність чоловіків на дівич-вечорі.

     Девичник «на сучасний лад» - це вже як якась традиція - прощання з холостяцьким життям. У цей вечір прийнято вже не горювати і плакати напередодні суворих буднів, а навпаки настрій на хороше життя, але вже не на самоті, а пліч-о-пліч з коханою людиною.
     Отже, як найкраще провести дівич-вечір?
     Це може бути похід у кафе, ресторан, домашні посиденьки. Ще одна деталь - зовсім не обов'язково влаштовувати дівочий вечір напередодні весілля, що забирає багато сил і витрат енергії, особливо якщо завтра ще й на весілля готуватися.
     Можна варіювати з проведенням даного заходу. Наприклад, влаштувати дівич-вечір в кілька етапів: один - для колег на роботі, інший для близьких подруг і т.д. Але ще краще, це провести дівич-вечір в колі найближчих подруг. Навіть якщо це одна близька подруга, тим краще для вас. Адже в тісному колі можна не утрудняти себе і зайнятися будь-якими витівками і нісенітницями. Близькою подругою, до речі, може виступити і мама, що навіть в 100 разів краще будь-якого чужого (з біологічної точки зору) людини.
     Ще один важливий момент девичника - наряд. Що ж одягти на настільки неоднозначний свято для дівчини? Це може бути щось просте, наприклад джинси та футболка і звичайно ж, щось вигадливе (те ж вечірнє плаття). Але, варто зауважити, що одяг не головний показник успішного проведення дівич-вечора, адже найголовніше - це компанія. І, не важливо, наскільки вона велика, головне, що б почуття комфорту не залишало вас та ваших друзів.

Читати 3491 разів