Шановні клієнти!

У зв'язку з реорганізацією
замовлення на товари для весілля
не приймаються!

 

Наречений та наречена
 Оформлення весілля
 Розваги для весілля
 Весільні аксесуари
 Весільна подорож
 Та багато іншого...
Скачуйте та рахуйте

Прикраса машини. Весільні прикраси на машину.

Декор авто
- Стрічками
- Тканинами
- Бантиками
- Квітами штучними
- Квітами живими
- Кульками
- Композиціями (можливий продаж або прокат)
- Ведмедики
- Кільця
- Наклейки і таблички на номери
   
Красива і правильна прикраса весільних машин - не менш важлива деталь, для додання весіллю урочистості та створення відмінного, святкового настрою.
Існують різні варіанти оформлення весільного авто і кортежних автомобілів.
Украшение машин  Прикраса весільних машин стрічками - найбільш традиційний варіант. Стрічки можуть бути паперові, капронові або атласні. Для декорування використовуються стрічки одного або декількох кольорів в різних варіаціях. Вибирайте стрічки досить довгі, тоді їх можна буде легко закріпити на вашому весільному авто.

Більш сучасний спосіб - прикраса весільних машин фатином, або іншими тканинами (органза, шифон і т.п). Драпірованої тканиною прикрашають капот або низ автомобіля. З тканин формують пишні банти, які кріпляться на багажник, капот, решітку. Краї тканини не закріплюють - під час руху вони красиво розвіваються.

Украшение машин   
  
Прикраса весільних машин квітами сьогодні дуже популярна. За допомогою спеціальних кріплень квіти можна помістити на ручку авто, на номерний знак, на капот машини. Штучні квіти досить практичні, вони перенесуть будь-яку погоду і збережуть свій первинний вигляд. Прикраса машин живими квітами вимагає більш ретельної підготовки. Квіти повинні бути оброблені спеціальним методом, який дозволить зберегти свіжість пелюсток до кінця торжества і виглядати шикарно на Вашому весільному авто.
    Прикраса машин кулями - класна стильна фішка. Повітряні кульки легко прикріпити куди- завгодно на машину. Радимо вибирати латексні кулі, а не гумові: вони міцніші.
Для прикраси авто можна використовувати окремі композиції різноманітного кольору і розміру елементів. Вони виглядають оригінальніше традиційних букетів. Дуже стильно на весільному автомобілі виглядає композиція у вигляді сердець або кілець, виконані з використанням тематичних предметів. Такі композиції можливо не тільки купити але і взяти в оренду.
Украшение машин
Декорувати авто можна різними фігурками - це кільця, фігурки молодят, ведмедики, лебеді. А також прикріпити таблички (номерні знаки) з оригінальними написами.

    Основне в прикрасі весільного автомобіля - не перестаратися, щоб кортеж виглядав стильно і святково, але не без смаку. Всі прикраси потрібно гарненько закріпити, щоб протягом дня не виникало неприємних моментів, коли квіти або стрічки відпадають або відлітають, адже в такий урочистий день ніщо не повинно затьмарювати свято.
     Ви не повинні слідувати певним шаблоном або ідеям в прикрасі весільного автомобіля. Ви можете зробити свій автомобіль унікальним за допомогою простих речей і трохи творчості.


    Якщо Ви все ще не маєте уявлення про те, як повинен виглядати ваш весільний автомобіль пропонуємо Вам подивитися фотогалерею або замовити прикраси на машину у нас. З нашими прикрасами навіть ваш повсякденний автомобіль перетворитися на ідеальне транспортний засіб для весілля.

Читати 28986 разів