Шановні клієнти!

У зв'язку з реорганізацією
замовлення на товари для весілля
не приймаються!

 

Наречений та наречена
 Оформлення весілля
 Розваги для весілля
 Весільні аксесуари
 Весільна подорож
 Та багато іншого...
Скачуйте та рахуйте

Зараз дивляться

Димове шоу. Димова пушка на весілля.

Димове шоу    Димове шоу на весіллі - нове, незвичайне, неймовірне видовище.
    День, що найбільше запам'ятаеться в житті закоханих - День Весілля!Що може бути краще, ніж, те, коли двоє сердець воєдино зв'язуються узами шлюбу?! Коли створюється нова сім'я, коли з тобою поруч людина, з якою хочеться розділити хвилини щастя і прикрості - все життя в цілому.

    Весілля - особливе свято. На відміну від Дня Народження, Нового року, 8 березня - воно не повторюється з такою циклічністю. Тому кожній молодій парі хочеться яскраве, незабутне весілля.Що б через багато років, з тим же захопленням і тремтінням згадувати цей день - день Весілля.
Весілля - повинне бути урочистим і грандіозним. В першу чергу, в цей день Вас будуть оточувати близькі люди, і якщо Ви хочете здивувати їх чимось оригінальним, тим, що викличе у них дикий захват і радість, то димове шоу - те, що Вам потрібно. Дим на весіллі - дуже популярний ефект, який став загальнодоступним доповненням до урочистості. Незабутня атмосфера гарантована!

    Димове шоу є одним з єфектів що часто використовуть. Весна, літо, зима, осінь - не перешкода для проведення димового шоу на Вашому весіллі. Так як дим на весіллі організовують в будь-який час року. Якщо за вікнами тепло і сонячно, і запрошені гості можуть вийти на вулицю, то перед ними постае димова завіса, яка додасть деяку загадковість і таємничість. Суворою зимою або холодної осені, коли весілля відзначається в приміщенні, димове шоу легко створити усередині будівлі. В мить, димове шоу створить романтичну і чарівну атмосферу.

    Варіації димового шоу на весіллі можуть бути різноманітними, наприклад, штучний дим, що розповсюдився по підлозі кафе або концертної сцени, створить атмосферу легкості. Постріли з димової гармати чимось схожі на пари газу, які б'ються вгору, в кульмінаційних моментах виступи музичних колективів.
Такий зворушливий момент, як перший танець молодят по коліно в диму, справляє враження кадру з фільму про справжню, щиру любов. Герої, якого пронесли свої почуття по спільному життєвому шляху.
Ввезення столика з великим і багатоярусним весільним тортом по туманній доріжці в зал буде приголомшливим епізодом димового шоу на Вашому весіллі.
    Дим на весіллі в поєднанні зі спалахами світла створить невимовні відчуття. Ніжність ширяючого димового шоу з динамічним світлом дозволить відчути Вашим гостям справжніми зірками танцмайданчика.
Димове шоу - це щось нове, незвичайне і неймовірно красиве.
Замовте для свого весілля димове шоу і насолоджуйтесь казкою!!

Читати 2712 разів