Шановні клієнти!

У зв'язку з реорганізацією
замовлення на товари для весілля
не приймаються!

 

Наречений та наречена
 Оформлення весілля
 Розваги для весілля
 Весільні аксесуари
 Весільна подорож
 Та багато іншого...
Скачуйте та рахуйте

Зараз дивляться

Величезні мильні бульбашки. Шоу гігантських мильних бульбашок

Гігантські мильні бульбашкиШоу гігантських мильних бульбашок
    Чим би дитина не тішилася ... сьогодні для цього створені всілякі умови. А тепер не тільки і для дітей, а й для дорослих, і літніх, і молодих: в загалом, для всіх бажаючих. А що ж саме, запитаєте Ви? - Шоу гігантських мильних бульбашок. І що ж це таке?
    Шоу гігантських мильних бульбашок - це, як ми встигли вже здогадатися, маленька подорож в райдужну країну фарб і химерних форм. Ця вистава, створена для дітей у будь-якому віці (навіть якщо вам глибоко за 60). Під час шоу можна відкрити для себе безліч нових і чарівних речей. Адже мильні бульбашки не просто предмет, бульбашки перетворюються на живі істоти, які готові відкривати таємниці і знайомити зі своїм світом.
     Діти, а також їхні батьки, побачать багато чого цікавого: трюки з мильними бульбашками, салют з маленьких бульбашок, парад величезних мильних бульбашок, а також бульбашки гіганти всередині яких зможуть побувати. Мильна феєрія прикрасить і зробить незабутнім будь-яке свято! Шоу гігантських мильних бульбашок - це унікальна можливість опинитися в світі однієї миті, адже час існування цього «мильного дива» обчислюється секундами.

    Важливо і те, що складові мильних бульбашок не залишають слідів на одязі. Складові компоненти перевірені і мають необхідні документи і дозволи. Вони не викликають алергічних реакцій. Тривалість життя цих бульбашок розраховується вже не в секундах, а декількох хвилинах. Ця великий плюс, адже тепер свято можна перенести не тільки в приміщення, але і на вулицю.
    Ще один кумедний фактор: у величезній мильній кулі може поміститися що завгодно. Це може бути дитина, густий  дим що світиться, іграшки та інше.

    Шоу мильних бульбашок універсальне. Воно може прикрасити будь-яке свято. І в запасі багато варіантів проведення цього заходу.
Для дітей є номери з тваринами, ми можемо організувати виставу з клоунами та казковими персонажами. А спеціальне освітлення допоможе створити неповторну атмосферу. Для дорослих програма підбирається з урахуванням того, який захід є основою: весілля, корпоративна вечірка або день народження.

Шоу гігантських мильних бульбашок. Ціна
    Для вузького сімейного кола можна замовити виставу тривалістю в 30 хвилин. Якщо ж планується захід на більшу кількість чоловік, то виставу замовляти краще на 1 годину. Професіонали підберуть для вас зручний час і місце, розрахують і передбачать ваші побажання.

Читати 4510 разів