від 100грн - 20%

від 400грн - 50%

від 1000грн - 54%

 Оригінальні листівки хенд мейд. З чого почати?

     Будь-які ваші творчі ідеї з легкістю можна втілити в створення красивих і унікальних листівок, які ви з радістю і...
 
Всі статті


 

     Уважаемые покупатели! В настоящий момент заказы на открытки ручной работы и товары для творчества не принимаются.

     

Листівки ручної роботи (handmade cards). Інтернет-магазин листівок ручної роботи.

     Ви знаходитесь у розділі листівок ручної роботи (handmade, хенд мейд) інтернет магазину EUROTORG. В даний час популярність листівок ручної роботи важко переоцінити. Вони красиві, яскраві, барвисті, оригінальні і найголовніше - дуже душевні. Листівка ручної роботи вигідно відрізняється від стандартної друкованої листівки і не залишить нікого байдужим. Такі ексклюзивні листівки не викидають а зберігають роками.
     Зараз на ринку України працює велика кількість виробників листівок ручної роботи. Серед них є відомі і не дуже, великі і дрібні.
     Наш інтернет магазин листівок ручної роботи пропонує продукцію ТМ FitoDecor. Дизайнерські листівки ручної роботи цієї торгової марки вже заслужили повагу і любов покупців завдяки гарним дизайнам, відмінній якості і ексклюзивності своєї продукції.

     Формати листівок ручної роботи ТМ FitoDecor:

- Листівки hand made Євроформат. Розмір в складеному вигляді 10 * 20см (в розкритому вигляді 20 * 20см). Комплектуються конвертом і вкладишем з вітальним текстом. Упаковані в прозорий пакет з заклеюються клапаном.
- Листівка хенд мейд формату 9 * 16. Розмір листівки в складеному вигляді 9,6 * 16см (в розкритому вигляді 9,6 * 32см). Комплектуються вкладишем з вітальним текстом. Упаковані в прозорий пакет з заклеюються клапаном.
- Конверт для грошей ручної роботи. Розмір подарункових конвертів для грошей 9 * 16см (в готовому вигляді), комплектуються вкладишем з вітальним текстом. Упаковані в прозорий пакет з заклеюються клапаном.
- Міні листівки візитки (до букету, подарунку і ін). Розмір маленьких листівок ручної роботи 5 * 6,5 см (в розкритому вигляді 10 * 6,5 см). Упаковані в прозорий пакет з заклеюються клапаном.

     Мінімальне замовлення в онлайн магазині листівок EUROTORG.

     Купити листівки ручної роботи можна від 1 шт. Також для роздрібних покупців існує гнучка система знижок. Більш детальну інформацію можна подивитися в розділі «Знижки та опт».

     Оптові продажі.

     Ми є не тільки роздрібним, але оптовим магазином листівок. Для оптових покупців продаж листівок ручної роботи здійснюється зі знижкою від 50% до 54% від ціни поданої на сайті. Знижка вираховується менеджером з продажу в ручному режимі. Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефоном або прочитати в розділі «Знижки та опт».

     Додаткові послуги.

1. Виготовлення корпоративних листівок ручної роботи, які ненав'язливо підкреслять статус Вашої компанії і викличуть приємні емоції у ваших клієнтів, партнерів і співробітників. Ми пропонуємо брендування листівок, нанесення логотипів і друк фірмових вкладишів. Детальну інформацію можна подивитися в розділі «Корпоративним клієнтам» або уточнити у наших менеджерів.
2. Вибір мови листівки. Стандартно ми продаємо листівки російською, українською та англійською мовами. При оформленні замовлення ви можете уточнити в коментарях або менеджеру по телефону якою мовою Вам потрібні листівки handmade.

     Так само в цьому розділі Ви можете знайти велику кількість поздоровлень і побажань З Днем народження, весілля, ювілеєм, новонародженим та ін. В віршах для своїх близьких, знайомих, колег і друзів.
     Красива і оригінальна листівка ручної роботи - це вже справжній подарунок.
     Будемо раді бачити Вас серед покупців нашого інтернет-магазину листівок ручної роботи та інших розділів!

     Магазин листівок ручної роботи Kingcards.com.ua.

     Ми запустили ще один новий інтернет магазин листівок ручної роботи Kingcards.com.ua. Він також є роздрібним і оптовим. Відрізняється від даного інтернет магазину тим, що має мобільну версію і на ньому представлені нові фотографії листівок ручної роботи, які дозволяють подивитися нашу продукцію з різних ракурсів.