+38 (063)169-72-14, (095)603-08-67, (097)704-55-63

 

від 100грн - 20%

від 400грн - 50%

від 1000грн - 54%

 Оригінальні листівки хенд мейд. З чого почати?

     Будь-які ваші творчі ідеї з легкістю можна втілити в створення красивих і унікальних листівок, які ви з радістю і...
 
Всі статті


 

Оригінальність ручної роботи в милих листівках

     Сьогодні я Вам розповім про те, чим гарні hand made подарунки, як їх легко спорудити самому, де ж знайти натхнення, коли кружка какао і мультики не рятують. Сьогодні будемо розглядати листівки ручної роботи!


     У моєму далекому, але дуже веселому дитинстві ми з сестрою страх як любили свята! Тому, придумували їх кожен день і дарували мамі листівки. Їх ми малювали з особливим завзяттям та ентузіазмом, вже дуже справа це нам подобалося. Потім в хід стали йти не тільки олівці з фломастерами, але клей, блискітки, кольоровий папір ... Виходило здорово і весело. Та до цього дня виходить, власне. Хто сказав, що тільки через те, що Ви виросли, а в магазинах з'явилася маса різних оригінальних листівок, Ви не можете зробити їх своїми руками? Ось, наприклад, у Великобританії це вважається хорошим тоном дарувати всім своїм друзям листівки, і, прошу зауважити, не тільки на свята. Так що ж нам заважає спорудити красиві  Поздравлялки своїми руками?


По-перше, оригінальні листівки hand made можна купити. Це я зі старту самих ледачих попереджаю!  :)  В інтернеті є маса корисних сайтів, де Ви можете придбати дизайнерське пречудове творіння. Навіть є можливість, що вона буде унікальна, в одиничному екземплярі, але коштувати буде, звичайно, відповідно. Оригінальну листівочку Вам можуть зробити на замовлення, вислухавши всі побажання клієнта. А якщо ціни не влаштовують, зайдіть на ЖЖ, ВК і FB - там завжди маса бажаючих, які займаються хенд мейд. Вони із задоволенням створять для Вас чудеса з паперу, картону і блискучою мішури. Шукайте каталоги з листівками. Так Ви зможете вибрати щось для себе, а, може бути, навіть надихнув на спорудження такої дивовижної штучки своїми руками.


     По-друге, листівку можна зробити самому. Ось тут вже не те, щоб складніше, але зусиль докласти більше доведеться. Вам потрібно пустити в хід свою уяву, фантазію. Тут Ви творець і революціонер! Зобразити таке, що Ви ніколи не могли знайти на магазинних листівках, а Вам так хотілося подарувати саме це! Включайтеся! Плюсів у листівки своїми руками маса! Дарує відразу зрозуміє, що він для Вас - людина першої важливості. Адже Ви стільки часу і зусиль вклали в цю красу! Листівка буде унікальна, ні в кого такого оригінального подарунка аж на віки віків не буде. До того ж, це дуже незвичайна прикраса полиці у вітальні. Деякі шедеври навіть хочеться взяти в рамочку і повісити в самому почесному місці!


     Підглядати ідеї, звичайно, не добре, дуже некрасиво. Але, якщо з самого початку придумати щось своє оригінальне не виходить, почніть з малого. Спробуйте надихнутися досвідом уже наявними. Будьте впевнені, у процесі Вас так понесе, що зможете фабрику по виробництву хенд мейд листівок відкривати! Різноманітність квітів з паперу, фольги, пейзажі і веселі коти. Або прикрасьте листівку вирізками з журналів і старих фотографій. Створіть Блак з харчової плівки. Зоряний дощ з паєток або абстрактні аплікації з шовку. А може бути листівки-комікси, намальовані крейдою і заламинировать? Та маса всього, хлопці! Головне, що це приємно не тільки обдарованій, але й того, хто дарує буде дуже весело возиться. Адже все потрібно робити в задоволення. Тому, творите чудо своїми руками! Листівки ручної роботи - це маленьке свято кожен день!